نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم |09191530565-02536645610

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم |09191530565-02536645610

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم

 

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم

از محصولاتی که تمامی افراد به آن در زندگی نیازمند هستند یخچال و فریزر می باشد. یخچال، یکی از مواردی است که هیچ آشپزخانه ای بدون آن کامل نیست، بنابراین چه در حال بازسازی مجدد کل آشپزخانه خود باشید و یا فقط در حال خرید یخچال جدید باشید، به طیف وسیعی از محصولات نگاهی بیندازید تا مورد مناسب خود را پیدا کنید. یکی از مارک های محبوب و با کیفیت، مارک بکو است.
شرکت بکو، بصورت کاملا تخصصی شروع به فعالیت نموده است و با توجه به بودجه همه افراد و سلایق آن ها یخچال فریزرهای متنوعی تولید نموده است و در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. مصرف کنندگان یخچال فریزر های بکو می تواند غذای شما را تازه نگه داری کند و آشپزخانه شما شیک به نظر می رسد. در زمان خرید یخچال و فریزر بکو باید اطلاعات بسیاری در خصوص چگونگی کارکرد آن، ویژگی های یخچال فریزر و اندازه آن را داشت تا خرید راحت تری انجام شود. در قسمت پایین اطلاعات بسیاری جمع آوری شده است و با مطالعه آن خریدتان بسیار آسان تر صورت می گیرد.

نمایندگی تعمیر بکودر قم

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم

توضیحاتی در مورد یخچال فریزر بکو
یخچال ها و فریزر های بکو اقسام مختلفی دارند هر کدام است این یخچال فریزر ها دارای اشکال و اندازه های متفاوتی هستند. یکی از موضوعات بسیار مهم این است که قبل از خرید حتما اطمینان حاصل نمایید که فضای خود را به دقت اندازه گیری کرده اید و به یاد داشته باشید که فضای تهویه هوا را حداقل باید ۵ سانتیمتر بالاتر و از پشت و در دو طرف دستگاه مد نظر داشته باشید و همچنین فضای تعیین شده و محل قرارگیری یخچال فریزر باید از قبل طراحی و  شده باشد.

یخچال فریزرهای بکو دارای مدل های متفاوتی هستند. یکی از مدل های یخچال فریزرهای بکو یخچال فریزر های یکپارچه هستند که می‌توانند به صورت یکپارچه در آشپزخانه شما قرار بگیرند یا همچنین می تواند پشت در کمد جا شوند یخچال فریزر ها دارای فضای بسیار مناسب و همچنین دارای قابلیت ها و ویژگی های خوبی هستند همچنین از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا نیز در این یخچال فریزر های استفاده شده است. راهنمای خرید یخچال فریزر بکو به مصرف کنندگان این کمک را میکند تا به بهترین وسیله و مطابق با سلیقه و نیاز خود اقدام به تهیه و خرید یخچال نمایند همچنین از مدل های بزرگ یخچال فریزر به  سبک آمریکایی که با افتخار در آشپزخانه شما عزیزان به عنوان یک وسیله بسیار مهم قرار گرفته است تا یخچال های بسیار کوچک همه و همه مدل ها و انواع یخچال فریزر های بکو هستند.
Ever Fresh
به طور کلی هوا و  رطوبت موجود در کشو جا میوه ای به واسطه کانال های مخصوص هوا هدایت و کنترل می شوند که این کار باعث می شود تا میوه ها و سبزیجات را تا ۳۰ روز به توان تازه نگه داشت و همچنین باعث می شود تا مقدار دور ریزی مواد غذایی کمتر شود.

تعمیر یخچال و فریزر بکو در قم

نور آبی
یخچال فریزر بکو با استفاده از چراغ های ال ای دی آبی باعث می شود تا ادامه روند فتوسنتز برای میوه ها و سبزیجاتی که در کشوی مخصوص آنها نگهداری می شود انجام شود که این موضوع سبب می‌شود تا ویتامین سی موجود در آنها به بهترین شکل ممکن حفظ شود همچنین این روند باعث می‌شود تا غذای مورد نیاز شما برای مدت زمان طولانی تری سالم و تازه بماند.

مشاوره و تماس با ما

محفظه چیلر
این محفظه یک محفظه اختصاصی است که درجه حرارت را در حدود ۰ درجه سانتیگراد نگه می دارد این موضوع سبب می شود تا محیط کاملا مناسبی را برای شما به وجود بیاورد تا بتوانید گوشت و ماهی و همچنین غذاهای لبنی را در آن نگهداری کنید.
سیستم خنک کننده
سیستم خنک کننده قبل از تعهد به خرید دستگاه برودتی جدید بسیار حائز اهمیت است. همچنین یخچال فریزرهای بکو از سه قسمت مختلف خنک کننده برای یخچال های خود استفاده می کنند در ادامه به بررسی این سه قسمت خواهیم پرداخت.
یخ زدایی دستی
قابل ذکر است که با توجه به بودجه کمی که برای خرید یخچال فریزر های بکو اختصاص می دهید باید به سراغ یخچال فریزرهای دستی بروید لذا پیشنهاد می شود فریزر خود را از جمع شدن یخ پاک سازی کنید. برای یخ زدایی دستی لازم است تا بررسی کنید که میزان برفک و یخ زدن یخچال در چه میزان است و سپس اقدام یخ زدایی نمایید.

دلایل پودر قهوای در کابین یخچال بکو در قم

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم

 

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم

بدون برفک
فریزر هایی که به فناوری مجهز هستند میتوانند در زمان کار کردن بدون تولید چگونه برفکی به عملکرد خود ادامه دهند این کار توسط یک فن اتوماتیک انجام میشود به این صورت که با باز شدن درب هوای گرم ورودی به فریزر شما از بین خواهد رفت.
neo frost
یخچال فریزر هایی که از این فناوری استفاده می‌کنند از سیستم خنک کننده مجزا که توسط یک فن اتوماتیک تغذیه می شود بهره می برند که این موضوع سبب خنک سازی دو برابر خواهد شد همچنین در این فناوری غذا آب و مواد غذایی تازه تر در یخچال باقی خواهند ماند.
بررسی دستگاه های آب و یخ
لازم به ذکر است که تهیه دستگاه برودتی و یک دستگاه توزیع کننده آب و یخ باعث سادگی خواهد شد و این امکان را به مصرف کننده می دهد تا از یخ و آب خنک بهره ببرد شرکت بک نیز گزینه های لوله کشی و همچنین در لوله کشی که شامل توزیع فقط و همچنین دستگاه هایی را که برای پخش آب و یخ میباشند را طراحی کرده و از آنها در یخچال فریزر های خود استفاده کرده است.
همچنین برای گزینه های بیر لوله کشی یخچال و فریزرهای بکو با استفاده از مخزن آب باریک و کاملاً پر کننده که کاملا هوشمندانه بر روی درب یخچال طراحی شده است استفاده می کند این مخزن ها بدون اینکه از فضای داخلی یخچال کم کنند به بهترین شکل ممکن طراحی و نصب شدند.
لازم است و در هنگام خرید یخچال های فریزر از اتصال به لوله کشی آب آن اطمینان حاصل فرمایید همچنین لازم است تا به این موضوع دقت کنید که دستگاه برودتی خود را تا جایی که ممکن است به منبع آب نزدیک کنید به طور کلی پیشنهاد میشود یک مترو نیم از منبع آب فاصله داشته باشد تا بتوانید از ویژگی آب و یخ این نوع از یخچال ها استفاده نمایید

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم

امکانات اضافی
ان خرید یکی از موضوعات و نکاتی که حائز اهمیت و مهم تلقی می‌شود این است که به امکانات اضافی و ویژگی‌ها و قابلیت‌های دیگر یخچال و فریزر دقت نمایید در این قسمت بعضی از ویژگی ها و قابلیت های یخچال فریزرهای  جدید را شرح خواهیم داد.
فناوری مولتی زون
فناوری مولتی زون در یخچال فریزر های به سبک  آمریکایی که با استفاده از خنک کننده یا انجماد انعطاف پذیر می تواند تنها با فشردن و یا لمس یک دکمه جهت مواردی که به فضای یخچال بیشتر در فصل گرم و یا تابستان یا فضای یخچال بیشتری در زمستان یا فصول سرد نیاز است تبدیل شوند.

بازدارنده شعله
به طور کلی می توان گفت که از سال ۲۰۰۷ اکثر محصولات برودتی شرکت بکو با بهره بردن از یک عقب انداز شعله تولید شدند همچنین اکثر محصولات برودتی در حال حاضر بکو با یک فلز بازدارنده شعله و یا همچنین با استفاده از یک فوم آلومینیوم ضدشعله بازدارنده تولید می شوند که این موضوع خود باعث افزایش محافظت در یخچال فریزر های بکو شده است همچنین تمامی محصولات برودتی بکو دارای استانداردهای ایمنی انگلیس و اروپا هستند.
در رابطه با این که تمایل دارید یخچال فریزر جدید خود را در خانه قرار دهید یا در  محیطی در بیرون تصمیم بگیرید چرا که اگر قصد دارید در فضای بیرونی از یخچال فریزر استفاده کنید دارا بودن فناوریfreezer guard بسیار ضروری است.
انواع یخچال فریزر بکو

شارژوگاز یخچال و فرزر بکو در قم

به طور کلی یخچال فریزر های بکو به یخچال فریزر های دو درب و سه در تقسیم می شوند . همچنین یخچال فریزر یکی از رایج ترین دستگاه های برودتی می باشد که تمامی خانواده های کم جمعیت و یا هم چنین کسانی که به تنهایی زندگی می کنند از آن استفاده می کنند محفظه  فریزر معمولا در نیمه پایین یخچال فریزر قرار دارد همچنین شرکت بکو مدل هایی را طراحی و روانه بازار کرده است که فریزر را می توان در بالای آنها مشاهده کرد.
لازم به ذکر است که طیف بسیار زیادی از یخچال فریزر ها در دو نوع دو در دو و سه درب تولید می شوند.
در مدل های دو درب یخچال فریزر های بکو یخچال ۷۰درصد و همچنین فریزر ۳۰ درصد آن را اشغال می کند. همچنین برخی از مدل های یخچال فریزر های بکو هستند که ۵۰ درصد آن  فریزر و ۵۰ درصد دیگر آن یخچال می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم

فریزر بکو
وجود یک وسیله برودتی برای انجماد غذا برای کسانی که میخواهند مواد غذایی بیشتری را منجمد کنندو یا برای کسانی که ترجیح می‌دهند  به شکل عمده غذا بپزند و مواد غذایی را به صورت انجماد شده مصرف نمایند استفاده از فریزر های بکو پیشنهاد می شود . به طور کلی می‌توان گفت که فریزرهای بکو در سه نوع ارائه و در بازار وجود دارند این سه مدل به مدل های بلند و مدل‌های زیر پیشخوان و یخدان تقسیم بندی می شوند.
فریزر های بلند به دلیل داشتن کشو و قفسه های مختلف برای ذخیره سازی مواد غذایی گزینه بسیار مناسبی هستند تا تمام مواد غذایی را که میخواهید منجمد کنید را در این قفسه ها و کشو های مخصوص نگهداری نمایید همچنین برای تمام نیاز های خنک کننده و یخبندان می توانید به راحتی از یک فریزر بلند استفاده کنید.
از نظر ابعاد فریزر های بلند دارای عرض ۵۴ سانتیمتر تا ۶۰ سانتیمتر و همچنین ارتفاع ۱۴۵ سانتیمتر تا ۱۸۵ سانتیمتر می باشد.
یخچال فریزر  سبک آمریکایی بکو
نمونه ای از یخچال فریزرهای به وجود دارد که به سبک آمریکایی طراحی شده است این یخچال فریزر ها برای خانواده های بزرگتر و یا همچنین برای کسانی که اقدام به ذخیره سازی مواد غذایی بیشتری می کنند مناسب است.
لازم به ذکر است که یخچال فریزرهای سبک آمریکایی بکو در دو نوع در بازار وجود دارند مدل های دو در کنار و مدلهای چند در از مدل های یخچال فریزر های سبک آمریکایی بکو می باشند.

مدل های دو در کنار هم دارای ظاهر و احساس سبک آمریکایی یخچال فریزر ها را به مصرف کننده القا می کند این در حالی است که مدلهای چند درب دارای طراحی شیک و همچنین دارای ذخیره سازی  انعطاف پذیری می باشد لازم به ذکر است که ایده آل برای کسانی که دوست دارند از هر یک از قفسه ها و کشو های موجود در یخچال فریزر خود برای انواع خاصی از مواد غذایی استفاده کنند یخچال فریزر های چند درب مناسب می باشد.
یخچال بکو

تعمیر انواع یخچال و فریزر بکو در منزل در قم

استفاده از یک وسیله برودتی در خانه فقط جهت برطرف کردن نیاز های خنک کننده برای خانواده هایی که غذای تازه زیادی تهیه می کنند بسیار مناسب است نین این خانواده‌ها می‌توانند از ظرفیت اضافی نیز بهره مند شوند لازم به ذکر است که یخچال فریزر های بکو در دو نوع در بازار وجود دارند مدل های بلند و زیر میز از مدلهای موجود می باشد.
یخچال های بلند با استفاده از قفسه های قابل تنظیم و همچنین کشوهای مخصوص برای ذخیره سازی میوه ها و نگهداری سبزیجات گزینه بسیار مناسبی برای مصارف روزمره هستند لازم به ذکر است از نظر ابعاد یخچال های بلند دارای عرض ۵۴ سانتی متر تا ۶۰ سانتی متر و همچنین ارتفاع آنها ۱۲۲ سانتیمتر تا ۱۸۵ سانتیمتر است.

نمایندگی تعمیر یخچال وفریزربکو درقم

یکپارچه
برخی از تولیدات محصولات شرکت بکو یخچال فریزر های یکپارچه می باشد که طیف بسیار وسیعی از وسایل برودتی مانند یخچال فریزر یکپارچه و یخچال یکپارچه و همچنین مدل های فریزر یک پارچه را تولید و روانه بازار کرده است این مدل از تولیدات شرکت بکو می تواند به سادگی و زیبایی در پشت درب کمد قرار بگیرد که این موضوع سبب می‌شود تا با سایر وسایل آشپزخانه مطابقت و هماهنگی داشته باشد.
جمع بندی
شرکت تولیدی یخچال و فریزر بکو یکی از شرکت های تولید کننده انواع یخچال و فریزر است که در سالهای اخیر با تولید یخچال و فریزر با کیفیت و قیمت مناسب توانسته در بازار لوازم خانگی پیشرفت های خوبی را داشته باشد و با فناوری های روز دنیا هماهنگ عمل کند.

 

مشاوره و تماس با ما

 


Log out of this account

Leave a Reply

آخرین دیدگاه‌ها

  دسته‌ها

  • 0
  • 28
  • 17
  • 68
  • 37
  • 3,446
  • 20,883
  • 78,529
  • 25,793