قم سرویس - تعمیرات لوازم خانگی در قم

نمایندگی تعمیر کولر گازی مهر اصل در قم

نمایندگی تعمیر کولر گازی مهر اصل در قم

نمایندگی تعمیر کولر گازی مهر اصل در قم
تعمیر و نصب و شارژگاز کولر گازی مهر اصل
 تعمیر و نصب کولر گازی های مهر اصل در قم

برای تهویه مطبوع هوا سیستم های بسیار زیادی وجود دارد که کولر گازی های مهراصل از برترین این سیستم ها می باشد. کولرهای گازی در انواع و ابعاد مختلف طراحی و ساخته شده اند تا نیاز انواع مصرف کنندگان و سازه های مختلف را برطرف نمایند و دمای آن را به درجه مورد نظر مصرف کننده برسانند. اسپلیت مهراصل از ساخته های یک شرکت تولیدی قدیمی می باشد که از سال 1369 کار خود را در تبریز ایران آغاز نموده است. این شرکت دارای چند کارخانه است که در قسمت تولید چیلرهای برقی و کارخانه های برودتی فعالیت انجام می دهند و در طراحی و تولید محصولات برودتی و سیستم تهویه مطبوع بسیار موفق عمل کرده اند. انواع مختلف کولر گازی های مهر اصل به دلیل بهره مندی از بالاترین و پیشرفته ترین فناوری ها، نتیجه بسیار مطلوبی را داشته اند و در پایین ترین زمان ممکن هوای محیط را تهویه می کنند. در حال حاضر شرکت تولید کننده مهراصل از نظر کیفیت دستگاه هایش، بزرگی کارخانه، تنوع و تکنولوژی تجهیزات خود یکی از بزرگترین و برترین برندهای داخلی سیستم تهویه شمارش می شوند. کارشناسان متخصص زیادی بر راندمان این تولید نظارت دارند تا پروسه تولید به درستی انجام شود و محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و ظرفیت های قوی به بازار فروش عرضه نمایند. این شرکت تاکنون رضایت مشتریان خود را حفظ نموده و از فروش محصولات سهم بالایی را از آن خود کرده است. در نتیجه باید گفت شرکت مهراصل یکی از بزرگترین تولید کننده های داخلی و فروش در زمینه سیستم های تهویه مطبوع است. محصولات کارخانه مهراصل عبارت اند از: هواساز، اسپلیت های کانالی، برج های خنک کننده، چیلر برقی، فن کویل و … . همه این محصولات در ابعاد و توان های مختلف با کیفیت بسیار بالا تولید شده اند.

شارژوگازکولر گازی مهر اصل در قم

موقعیت نصب و مدل های متنوع کولر گازی های مهراصل در قم
کولر گازی در مدل های مختلفی و در موقعیت های متفاوتی نصب و تولید می شود تا همه ی افراد در ساختمان ها و مکان های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند. مکانی که کولر گازی در آن قرار می گیرد باید با توجه به شرایط و موقعیت مورد نظر نصب گردد. کولر گازی مهراصل در مدل های متنوع نسبت به موقعیتی که شرایط نصب را دارد تولید می شود که هر کدام از آنها دارای ظرفیت مصرفی خاصی می باشند. کولر های گازی مهراصل در انواع دیواری، پنجره ای و ایستاده تلید شده است. کولر گازی های پنجره ای این برند یک تکه ای است و به آسانی قابل حمل هستند و برای افرادی که مستاجر هستند مناسب می باشد. این مدل از کولر گازی بر روی پنجره نصب می شود و قستی از کولر بیرون از پنجره خواهد ماند. مدل دیواری کولر گازی مهراصل از دو قسمت تشکیل شده است که یک قسمت آن داخلی و دیگری خارجی می باشد. پنل داخلی کولر گازی در فضای داخل محیط قرار میگیرد و پنل خارجی آن در پشت بام یا بالکن باید نصب شود تا صدا و گرمای دستگاه باعث مزاحمت دیگران نشود. کولر گازی های ایستاده مهر اصل مانند مدل دیواری دو یونیت دارد که یکی از آنها داخلی و دیگری خارجی است و فقط تفاوت در ظاهر دارند زیرا مدل ایستاده همانطور که از اسمش مشخص است به طور ایستاده نصب می شود و دو قسمت آن به وسیله لوله مسی به یکدیگر متصل می شوند. این دو قسمت زمانی که بهم وصل می شوند عمل سرمایش و یا گرمایش انجام داده می شود. کولر های گازی مهر اصل شامل ظرفیت های متفاوت هستند که هر کدامشان برای یک اندازه از محیط مناسب می باشد؛ ظرفیت دستگاه با واحد BTU بر ساعت اندازه گیری می شود. مدل پنجره ای کولر گازی مهر اصل 18000 است، مدل های دیواری این دستگاه از 9000 تا 36000 و مدل های ایستاده آن در توان مصرفی 48000 BTU بر ساعت ساخته شده و در بازار قابل فروش است. کولر گازی های مهر اصل دو مبدله هستند یعنی هم به صورت سرمایشی و هم گرمایشی عمل می کنند و این قابلیت دو گانه بودن دستگاه باعث می شود تا در تمامی فصل های سال بشود از آن استفاده کافی را برد و این قابلیت بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. همچنین کولر گازی های این شرکت در دو نوع معمولی و اینورتر ساخته و تولید شده است. کولر گازی های اینورتر در مصرف انرژی تا حد زیادی کمک می کند و باعث کاهش هزینه ها نیز می شود. این فناوری جدید مصرف برق را تا 60 درصد پایین آورده است و از این بابت مشتریان زیادی را جلب خود کرده است.

تماس با کارشناسان نصب وتعمیر

 تعمیرکار کولر گازی مهراصل در قم

کولر گازی از قطعات مختلفی ساخته شده است که کمپرسور را می توان قلب دستگاه معرفی نمود زیرا یکی از مهم ترین قطعات کولر گازی است. کمپرسور کولرهای گازی گاز مبرد را زمان ورود به دستگاه تحت فشار می گذارند تا درجه حرارت دستگاه افزایش پیدا کند. گاز مبرد زمانی که گرم می شود از کمپرسور بیرون می رود و به قسمت کندانسور ورود می کند تا باعث خنک شدن شود. کمپرسورها همگی مانند هم هستند و یک کار را انجام می دهند اما تفاوت آن ها در کارکرد هر کدامشان است تا این عمل انجام گیرد. کمپرسور کولر گازی های مهراصل از نوع اسکرال می باشد که مزایای این نوع کمپرسور عبارت اند از: بهبود بازدهی، کمتر شدن لرزش و عملکرد قدرت آن. همچنین این شرکت کمپرسورهای کولر گازی اش را با برندهای به نام دنیا مانند GMCC، Copeland، Sanyo، Toshiba تولید و روانه بازار فروش می کند. گاز مبرد موجود در دستگاه از مدل R22 و R410 می باشد، گاز مبرد R410 آسیبی به محیط زیست و لایه ازون نمی رساند. یکی از مزایای دیگر کولرهای گازی مهراصل دارا بودن فیلتر قابل شستشو می باشد که این موضوع باعث می شود فضای داخلی بدون باکتری باشد و گرد و غبار و ذرات خاک وارد محیط داخلی نشود.
گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی های مهراصل
شرکت مهراصل یکی از مطرح ترینها در ایران است که بر روی تمام محصولاتش گارانتی وخدمات پس از فروش را گذاشته و خیال مشتریان را از بابت کیفیت محصول راحت کرده است.
این کولر های گازی 5 سال گارانتی کمپرسور و 1 سال گارانتی قطعات را دارند. این شرکت هنگام نصب 5 متر لوله مسی با دستگاه می فرستد و نصب دستگاه هم به وسیله تکنسین های متخصصش بصورت رایگان می باشد.

مشخصات کولر گازی های مهراصل

مصرف پایین انرژی
دارای ریموت کنترل از راه دور
متنوع بودن مدلها و طرح های زیاد
دارای توان های مصرفی متفاوت
مناسب برای انواع اقلیم های آب و هوایی
طرح های خیلی زیبا از کولر گازی
دو مبدلگی دستگاه و سرمایشی و گرمایشی بودن آن
تنظیمات برای برنامه های دستگاه
کنترل رطوبت محیط
مشکلات اصلی در کولر گازی های مهراصل
گاهی وجود باد گرم در کولرگازی های مهراصل
صدای بالا در کمپرسورکولرگازی های مهراصل
چک کردن دائم شارژ گاز کولرهای گازی
کم و زیاد شدن فشار گاز کولرهای گازی
هواگیری هر فصل در کولرهای گازی
سرویس سالانه دستگاه
گاهی تایمر دستگاه روشن می باشد اما کولر به درستی عمل نمی کند
کمپرسور دستگاه در حالت PSC استارت نمیزند
کمپرسور دستگاه گاهی روشن است، اما حالت سرمایش و گرمایش آن عمل نمی کند

نمایندگی تعمیر کولر گازی مهر اصل در قم

بررسی ظرفیت کولر گازی های مهر اصل برای مصرف های خانگی
برای انتخاب کولرهای گازی باید به مساحت متراژی که برای خنک کردن مورد استفاده قرار میگیرد توجه کرد.
-بررسی کردن استفاده به طور همزمان وسایلی دیگر با کولر گازی مهراصل
-بررسی کردن تعداد نفرات و کسانی که در منزل زندگی می کنند.
-بررسی کردن تعداد پنجره های خانه و متراژ فضای داخلی
-بررسی کردن ارتفاع سقف و ارتفاع دیوار محل مورد نظر
در این مبحث می خواهیم به نوع کولری که بر اساس میزان مساحت لازم است انتخاب نماییم بپردازیم:
مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ متر مربع کولرهایی با توان ۹۰۰۰
مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ متر مربع کولرهایی با توان ۱۰۰۰۰
مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ متر مربع کولرهایی با توان ۱۲۰۰۰
مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ متر مربع کولرهایی با توان ۱۴۰۰۰
مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ متر مربع کولرهایی با توان ۱۸۰۰۰
مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ متر مربع کولرهایی با توان ۲۴۰۰۰
هزینه های مازاد در زمان نصب کولر گازی مهر اصل
هزینه های مربوط به لوله و اتصالات
هزینه های مربوط به پایه های کمپرسور کولر گازی
هزینه های لوله اضافی در زمان نصب کولر گازی
هزینه های کابل و سیم برق اضافی کولر گازی
هزینه های شارژ گاز مازاد
هزینه های ایاب و ذهاب نصاب
هزینه های نصب و راه اندازی توسط نصاب کولر گازی
زمان سرویس دوره ای کولرهای گازی مهراصل چگونه است؟
سرویس کردن دوره ای کولر گازی یکی از مهمترین کارهایی است که میبایست هر 6 ماه یکبار توسط متخصصین کولرگازی جهت سالم ماندن و بررسی مشکلات احتمالی انجام شود.
بررسی مراحل سرویس کردن دوره ای کولر گازی مهراصل
شستن کولر گازی:
کولر های گازی اکثرا در مجاورت گرد و غبار و آلودگی قرار دارد و با گذشت زمان این آلودگی ها سبب بروز مشکل در دستگاه میشود که از مهمترین دلایل سرویس های دوره ای زدودن این گرد و غبار ها از روی دستگاه می باشد که همین کار باعث راندمان بیشتر و کارایی بسیار بهتر و در نتیجه کاهش برق مصرفی به واسطه ی عملکرد بهتر کولرگازی است.
شستشوی فیلتر های موجود در کولر گازی:
همه فیلتر های موجود در کولرگازی باید به وسیله سرویس کار کولر گازی از دستگاه بیرون آید و با مایع مخصوص شسته شود. اگر فیلتر کولر گازی از بین رفته باشد باید یک فیلتر با کیفیت بجای آن گذاشته شود و سرویس کار آن را تعویض نماید.
تست آمپر بکار رفته در کولر گازی:
اگر سرویس کار متوجه ایراد در آمپر محصول شود و امکان درست شدن آن را داشته باشد باید آن را تعمیر کند اما اگر تعمیر نشود باید آمپر تعویض شود. اگر این عمل انجام نشود و به آن اهمیت داده نشود باعث خرابی بیشتر دستگاه می شود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مهر اصل در قم

خدمات مستقیم کولر گازی مهر اصل در قم

فایده سرویس 6 ماهه کولرهای گازی مهراصل
سرویس مرتب دوره ای کولر گازی باعث می شود که دستگاه عملکرد بهتر داشته باشد و هزینه تعمیرات در آینده پرداخت نشود. حال اگر دستگاه هم در فصل تابستان و هم در زمستان سرویس شود و گاز دستگاه هر 6 ماه چک شود باعث می شود تا مصرف انرژی دستگاه پایین بیاید و برق زیادی مصرف نشود و دستگاه عمر طولانی تری داشته باشد. همیشه باید از تکنسین متخصص کمک بگیرد تا به دستگاه صدمه ای وارد نشود.

سرویسکار کولر گازی مهر اصل درقم

راه های افزایش طول عمر دستگاه های کولرگازی مهراصل
در یک جمله می توان گفت که هر طوری کاربر از کولر گازی استفاده کند همان طور هم در سالم ماندن دستگاه نقش دارد. کولرهای گازی مهراصل کیفیت فوق العاده بالایی دارند اما این موضوع ربط به شرایط نگه داری و استفاده کاربر هم دارد. یکی از عواملی که باعث می شود دستگاه خراب نشود یا نسوزد مقدار برق ورودی آن می باشد و حتما برای زدن دستگاه به پریز برق باید از محافظ استفاده شود. همچنین باید این را بدانید که کولر گازی را نباید تمام وقت با حداکثر قدرتش روشن کرد و حتما در زمان های مشخص باید به آن استراحت داد. از طرفی همیشه این را بخاطر داشته باشید که کولر آبی و کولر گازی را همزمان با هم در فضای محیط روشن نکنید زیرا کارکرد این دو دستگاه بسیار باهم تفاوت دارد و استفاده هر دو باهم باعث خراب شدن هر دو کولر می شود.
هیچ وقت از یاد نبرید که فیلترها و توری کولر گازی باید تمیز باشد و حداقل هر 30 روز یکبار آنها را بشویید. در زمانی که کولر گازی در حال فعالیت است و روشن می باشد هیچگاه نباید حالت آن را از سرمایش به گرمایش یا بالعکس کرد و همیشه حواستان به تنظیمات کولر گازی باشد. در صورت وجود هر گونه اشکال یا اختلال در دستگاه حتما با تکنسین متخصص آن را در جریان بگذارید و به طور خود سرانه کاری را انجام ندهید زیرا امکان دارد مشکل دستگاهتان را بزرگتر کند. حتما قبل از استفاده از کولر دفترچه راهنمایی که همراه آن فرستاده شده را مطالعه نمایید و سوالات لازم را از نصاب کولر گازی خود بپرسید.

تماس باما

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *