قم سرویس - تعمیرات لوازم خانگی در قم

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور قم در محل

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور قم در محل

کولر گازی چیست؟
در طول زندگی بشر،سرمایش و گرمایش در تابستان و زمستان، جزو یکی از مهمترین و ضروریترین نیازهای اولیه بشر بوده است که هر چه بهتر و بیشتر به آن نیاز پاسخگویی بشود، از مشکلات و دغدغه های مردم کاسته می شود.

طبق شرایط برخی از مناطق کشور یکی از به صرفه ترین و کارآمد ترین سیستم سرمایش و گرمایشی کولر گازی است. اسم دیگر کولر گازی اسپیلت است.

تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور قم در محل

اسپلیت از دو بخش جدا(بخش داخلی و بخش خارجی ) ساخته شده است به مفهومی دو تیکه است.

بخش داخلی که به آن یونیت داخلی یا همان پنل داخلی گفته می شود و بخش خارجی که به آن OUT DOOR یا پنل خارجی گفته می‌شود. پنل داخلی کولر گازی در فضای داخل منزل یا محل کار(سالن ، اتاق و…) قرار می گیرد و پنل خارجی در خارج از محیط (بالکن،پشت بام و…) قرار گرفته می شود.

پنل داخلی و پنل خارجی به وسیله لوله هایی نظیرمسی و کابل برق به وسیله نصاب کولر به یکدیگر متصل می شود، که بعد از این اتصال شما دارای یک کولر گازی یا همان اسپلیت هستید…

پنل داخلی شامل اجزای زیر است :
فن خنک‌ کننده
اواپراتور
فیلترهوای
لوله تخلیه
دریچه
پنل خارجی شامل اجزای زیر است :
کمپرسور
کندانسور
فن کولر
شیر انبساط لوله مویی
گاز مبرد

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور قم در محل

نصب کولر گازی ایران رادیاتور قم در محل

کاربرد اسپلیت چیست ؟
اسپیلت یک دستگاهی است که برای تغییر و تنظیم دمای محیط مناسب می باشد.

اسپلیت تنها هوا را با دمای مورد نظر کاربر هماهنگ می‌كنند و همچنین رطوبت هوا را هم کنترل می کند و یکی از مهمترین ویژگی های اسپیلت این است

که باكتری‌های موجود در اتاق را از بین می‌برد و به خاطر فیلتری كه در دستگاه تعبیه شده، هوای محیط را هم كاملا تصفیه می‌كند.

کولر گازی از طریق ماده‌ای بی‌بو و بی‌رنگی كه از فیلتر دستگاه تولید می شود و در هوا پراکنده می شود، میكروب‌های پخش شده در هوا را می‌كشد.

دستگاه کولر گازی به دلیل بازدهی بالایی که دارد می تواند مثلا یک فضای 70 متری را به دمایی که کاربر با کنترل دستگاه تنظیم کرده به یک دمای متلوب و متعادل برساند.

ویژگی های اسپلیت

اسپیلت نیازی به کانال‌ کشی مانند کولر آبی ندارد.
یک دستگاه دو منظوره ای است هم برای سرمایش و هم برای گرمایش قابل استفاده است.
برای مناطقی که رطوبت بالایی دارند و خشک هستند بسیار قابل استفاده می باشد.
اسپیلت دارای کنترل ریموتی از راه دور می باشد.
کولر گازی در میان دستگاه های تهویه مطبوع کمترین مصرف آب را دارد.
کولر گازی هایی که انرژی مصرفی آنها پایین هست مصرف برق بسیار کمی دارند و زمانی که کولر نصب می شود زیرا برای هر واحد جداگانه است هنگامی که کسی در محل نباشد چون دستگاه خاموش است باعث می شود در انرژی و پول صرفه جویی شود.

سرویس کولر گازی ایران رادیاتور قم در محل

شرکت و کولر گازی ایران رادیاتور در یک نگاه

شرکت ایران رادیاتور فعالیت خود را از رادیاتور های آلومینیومی از سال 1360 شروع کرده و بعد از یک دهه فعالیت از سال 1370 شروع به تولید مشعل و از سال 1380 تولیدات خود ا در زمینه پکیج دیواری و زمینی گسترش داد.

این شرکت بعد از سال ها فعالیت در تولید محصولات گرمایشی از سال 1390 به دلیل امکاناتی که در اختیار دارد به عنوان یک شرکت ایرانی شروع به ساخت و تولید کولر گازی کرد و به صورت حرفه ای از سال 1395 توزیع کولر گازی را در کشور شروع کرد.

ایران رادیاتور توانسته با استفاده از بهترین قطعات اولیه و کیفیت بالا کولر گازی های سرمایشی وگرمایشی را با وجود نیروهای متخصص ایرانی عرضه کند.

کولر گازی ایران رادیاتور، محصولی فوق العاده برای مصرف کننده های داخلی
طراحی بسیار زیبا، کیفیت بالای این محصول و قیمت مناسب این کولر گازی باعث شده که بین مردمان کشور محبوبیت فراوانی داشته باشد.

کولر گازی های ایران رادیاتور به همراه گارانتی، نمایندگی های فروش فعال در سراسر کشور و خدمات پس از فروش گسترده باعث شده در مدت زمان اندک استقبال زیادی از این محصولات را به همراه داشته باشد.

کنترل کولر گازی ایران رادیاتور

ویژگی های کولر گازی ایران رادیاتور

مجهز به سیستم اواپراتور و کندانسور و همچنین مقاوم در برابر ضربه خوردگی
مناسب برای شهر های بزرگ (به دلیل آلودگی هوا (
مناسب برای مناطقی که آب و هوای مرطوب و معتدلی دارند
کمپرسور آن روتاریGMCC است و ساخت TOSHIBAمی باشد
کوندانسور GOLD FIN
گاز مبرد R410در این کولر گازی است
بسیار کم مصرف و دارای برچسب انرژی A+ +

عملکرد اسپلیت ایران رادیاتور

اسپلیت شرکت ایران رادیاتور ، یک دستگاه دو منظوره ای است که هم به صورت سرمایشی و هم به صورت گرمایشی عمل می کند، یعنی هم تولید سرما می کند و هم تولید گرما.

سیستم سرمایشی کولر گازی های ایران رادیاتور به چه صورت کار می کند ؟

کولر گازی ایران رادیاتور، هوای گرم فضای داخل را می گیرد و آن را به حالت هوای سرد و خنک به فضای داخل برمی گرداند و این کار تا جایی ادامه پیدا می کند

تا ترموستات دستگاه،به دمایی که توسط کاربر به وسیله ریموت کنترل به دستگاه دستور داده شده، برسد.

به این منظور که ، گاز مبردی که درون کمپرسور دستگاه است متراکم شده و با فشاری معمول به سمت کندانسور می‌ رود. در آنجا گرما از بین می رود و تبدیل به حالت مایع می‌ شود.

تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور قم در محل

سپس این مایعی که از کندانسور خارج شده از شیر انبساط عبور می کند و باعث می شود افت فشارشدیدی پیدا کند که به دلیل این افت فشار، دستگاه حالت دو فازی (مایع و گاز) به خود می گیرد و به جهت ورودی اواپراتور هدایت می گردد.

این عمل باعث می شود اواپراتور تحت تأثیر دمای محیط قرار بگیرد، و تبخیر انجام شود و دوباره این مایع به گاز تبدیل شود و در این جهت سرمای خود را به اواپراتور دوباره پس می دهد .

هوای محیط با چرخش فن خنک کننده از یک سمت پنل داخلی وارد شده و سپس از اوپراتور عبور کرده، سرد شده و از سوی دیگر به درون اتاق هدایت می‌شود.

مبرد تبخیر شده در اواپراتورمجددا به وسیله کمپرسور مکیده میشود و این سیکل ادامه پیدا میکند و باعث سرمایش محیط می شود .

سیستم گرمایش کولر گازی ایران رادیاتور به چه طریقی عمل میکند ؟

در فصل زمستان و سرد، گاز موجود در داخل کمپرسور گرم می‌شود و به واسطه یک شیر چهارطرفه به سمت اواپراتور رانده میشود

سپس در اواپراتور گرما را به جهت بیرون دستگاه و فضا منتقل می کند هوای گرم ورودی از کمپرسور سبب گرم شدن لوله‌ها و صفحه ها شده و این هوای گرم در اندک زمانی از ثانیه به محیط دمیده شده وباعث گرم شدن آن فضا می شود

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور قم در محل

انواع کولر گازی های ایران رادیاتور

یکی از مدل های کولر گازی ایران رادیاتور مدلی به نام IAC می باشد . مدل IAC با در نظر گرفتن ظرفیت دارای پنج مدل 9000، 12000، 18000، 24000، 30000 است .

واحد اندازگیری ظرفیت در سیستم های تهویه، نماد اختصاری BTU می باشد ، از این رو اسپلیت این کمپانی با ظرفیت حداقل BTU 9000 و حداکثرBTU 30000 هستند ،که اسامی تجاری آنها به شرح ذیل می باشد
9000 مدل IAC-09CH/A
12000 مدل IAC-12CH/A 18000 ومدل IAC-18CH/A 24000 مدل IAC-24CH/A 30000 ومدل IAC-30CH/A نکته : برای سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر نیاز نیست الزاما ازاسما تجاری استفاده کنید و می توانید این اسامی را اینچنین نیزبیان کنید :

 

کولر گازی های نه هزار

دوازده هزار

هجده هزار

بیست و چهار هزار

سی هزار

انتخاب ظرفیت صحیح کولرگازی

انتخاب ظرفیت کولر گازی با توجه به مناطق آب و هوایی، موقعیت و متراژ ساختمان و انواع عایق بندی مشخص می شود اما به طور مختصرکولرگازی های 9000 مناسب برای محیط تا 17مترمربع وکولرگازی های12000 مناسب برای محیط 17 تا 25 متر مربع 18000 مناسب برای محیط های 25 تا 35متر مربع 24000 مناسب برای محیط های 35 تا 45 متر مربع 30000 برای محیط های 40 تا 70 متر مربع هستند.

نکته مهم:درمورد طریقه انتخاب ظرفیت ،موارد ذکر شده در صورتی مورد تایید است که ارتفاع سقف فضایی که در آن کولر گازی تعبیه شده است حداکثر 8/2 متر(2 متر و 80 سانتی متر ) باشد .

درحالتیکه که ارتفاع سقف بیشتراز 8/2 متر باشد،یا محل نصب دستگاه فروشگاهی پر رفت و امد و پر ازدحام باشه یا درب ورودی زیاد باز و بسته شود، می بایست یک ظرفیت بالاتر از ظرفیت انتخاب شده از حالت عادی در نظر گرفت .

به عنوان تمثیل برای اتاقی که 20 متراست و سقفش استاندارد و دارای ارتفاع 8/2 متر را دارا می باشد طبق جدول مندرجه فوق ، بهترین گزینه کولر گازی 12000 ایران رادیاتور است ، اما همین اتاق 20 متری اگه سقفش 2/3 مترباشد باید مدل 18000 ایران رادیاتور را انتخاب کرد.

یا برای اتاق خواب 12 متری بهترین انتخاب مدل 9000 است اما برای مغازه 12 متری که درب زیاد باز و بسته میشود و ازدحام زیاد است بهتر است از مدل 12000 گردد .

مزایای خرید کولرگازی های ایران رادیاتور
سطح کیفیت بالا
مقرون به صرفه بودن قیمت در مقابل محصولات مشابه به آن
خدمات پس از فروش در اکثریت شهرها
راحتی دسترسی به لوازم و قطعات مصرفی در بازار
نصب رایگان
داشتن گارانتی با مدت اعتبار بالا
سطح کیفیت بسیار خوب کولر گازی های ایران رادیاتور
داشتن سطح کیفیت خوب جهت برگزیده شدن از سبد تولیدات بین المللی محصولات گرمایشی و سرمایشی، آنقدر برای کمپانی مهم بوده ، که تمامی سعی خود را در برای رسیدن به این هدف گذاشته و در راستای این تلاش و پشتکار نهایتا در سال 2015 موفق به اخذ گواهینامهiso 9001 شده است.

شارژ گاز کولر گازی ایران رادیاتور قم در محل

فراوانی لوازم و قطعات کولر گازی مصرفی در بازار ایران
تفاوت قابل رویت تولیدات کولر گازی ایران رادیاتور با سایر برندها در این است که چندین و چند سال می باشد

که این شرکت از یک سری قطعات و لوازم مشخص برای دستگاه های خود استفاده می نماید و تولیدات خود از آن قطعات است. اکثرا در تمام شهر های بزرگ ایران قطعات و لوازم مصرفی کولرگازی ایران رادیاتور برای فروش به وفور پیدا می شود.

قیمت قطعات و لوازم کولر گازی ایران رادیاتور در همه جای کشور به طور یکسان می باشد. به این منظور هیچ فروشنده ای نمی تواند این قطعات را گران تر از قیمت واقعیشان به فروش برساند زیرا این قیمت ها سالانه از طرق خود شرکت ایران رادیاتور به صورت یک لیست ارئه می شود.

نصب کولر گازی های ایران رادیاتور به صورت کاملا رایگان است.

بعد از خرید کولر گازی و تحویل آن به مشتری گرامی، خود شرکت ایران رادیاتور نصاب و تکنسین متخصص کولر گازی را نهایتا تا 24 ساعت بعد از تحویل کالا در محل فرستاده و آن متخصص نصب رایگان را بایستی انجام دهد.

نکته ای که در این جا قابل توجه است و مشتری های محترم و عزیز باید آن را در نظر داشته باشند آن است که نصب کولر گازی باید فقط توسط تکنسین رسمی خود شرکت که کد و کارت شناسایی اعضا را دارا هست انجام شود و اگر شخصی بجز خود تکنسینی که شرکت می فرستد این کالا را نصب کند دیگر شامل گارانتی نمی باشد.

داشتن گارانتی بی قید و شرط یکی از محاسن ایران رادیاتور است.

این شرکت برای دستگاه داخلی کولر گازی ایران رادیاتور 2 سال گارانتی بی قید و شرط در نظر گرفته وبرای پنل خارجی این اسپلیت نیز 5 سال گارانتی در نظر گرفته است.

کیفیت بالای کولر گازی های ایران رادیاتور خیال مشتریان را راحت می کند. به غیر از آن چون خود ایران رادیاتور یکی از معروف ترین برند ها در صنعت سرمایش و گرمیش در ایران هست ، برای استفاده از گارانتی و تعمیر خود به مشکلی برخورد نمی کند.

نکاتی که باید بعد از خرید کولر گازی های ایران رادیاتور به آن توجه کرد:
کارتون کولر گازی خریداری شده باید فقط توسط نیروی خود شرکت باز شود.
نصب کولر گازی باید توسط تکنسین های شرکت انجام گردد.
هر دستگاه باید شامل یک عدد ریموت کنترل جهت هدایت دستگاه را دارا باشد.
هر دستگاه شامل دو عدد کارت گارانتی می باشد که یکی از آنها نزد مشتری می ماند و دیگری در اختیار شرکت قرار داده می شود.
شرکت ایران رادیاتور سالهاست که در کشور در زمینه های سرمایشی و گرمایشی فعالیت می نماید و از بهترین لوازم اولیه و قطعات مصرفی استفاده می کند و محبوبیت زیادی در بین افراد کشور دارد.
این شرکت به دلیل قیمت مناسب و گارانتی های پس از فروش، فروش بالایی را از آن خود کرده است.

تماس با کارشناس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *