قم سرویس - تعمیرات لوازم خانگی در قم

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم

یکی از برند های محبوب و با کیفیتی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، برند ایساتیس است . پکیج های این برند کیفیت مطلوبی دارنداما برخی اوقات ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند . در این مقاله قصد داریم با چند مورد از این مشکلات آشنا شویم . لازم به ذکر است برای رفع هر یک از این مشکلات می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم تماس بگیرید .

چند مورد از مشکلات پکیج ایساتیس

·        سنسور دمای آب گرم پکیج ایساتیس

هنگامی که شعله روشن می شود باید ابزاری وجود داشته باشد که شدت شعله را تعیین کند که به چه مقدار باشد و در صورت کافی بودن میزان به برد دستور خاموش شدن مشعل را دهد .

ابزار مورد نظر برای این کار سنسور دمای آب گرم است که با اسم سنسور NTC هم شناخته می شود .

سنسور NTC به صورت مستقیم با موادی مانند جریان و مقاومت برق و دما در ارتباط است .

هنگامی که میزان حرارت و دمای آب گرم بیشتر شود مقاومت سنسور NTC  کاهش پیدا خواهد کرد که این موجب می شود برق بیشتری را به سمت برد هدایت کند .

با توجه به اینکه نوع سنسور ها متفاوت است در صورت رخ دادن مشکل و خرابی در این وسیله به نوع آن توجه کرده و سپس آن را تعویض کنید . شما می توانید برای تست این سنسور آن را از دستگاه خارج کرده و توسط اهم متر سالم بودن آن را چک کنید .

تعمیرات پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم

 

·        نشتی آب از پکیج ایساتیس

یکی از مشکلاتی که در برخی پکیج ‌های ایساتیس به وجود می ‌آید نشتی آب است که علت آن خرابی و یا سوراخ بودن قسمتی از پکیج ایساتیس می‌ باشد .

چنانچه با این مشکل روبرو شدید برای تعمیر آن می‌ توانید شیلنگ‌ها و لوله‌ها را بررسی نموده و در صورت سوراخ بودن آن را تعویض نمایید اما اگر شل بودند می ‌توانید آن ‌ها را محکم کنید .

در بعضی از موارد امکان سوراخ بودن مخزن پکیج ایساتیس هم وجود دارد که جهت تعمیر پکیج ایساتیس در این موارد می‌ توانید با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم

 در تماس باشید .

·        شیر اطمینان سه بار پکیج ایساتیس

فشار مشخصی برای پکیج ها تعیین شده است که نباید بیشتر و کمتر از آن باشد .

برای مثال فشار تعیین شده 3 بار می باشد و چنانچه این فشار به دلیل بالا رفتن دما و یا مقدار آب افزایش پیدا کند نیاز است مقدار آبی که در داخل پکیج وجود دارد خالی گردد تا این فشار کم شده و به اندازه استاندارد خود برسد .

این عمل به وسیله ی شیر اطمینان 3 بار انجام می گیرد به صورتی که شیر مورد نظر به وسیله ی فنر و دیافراگم خود باز شده و آب داخل پکیج را خالی می کند .

جنس متریالی که برای ساخت شیر اطمینان 3 بار پکیج ایساتیس مورد استفاده قرار می گیرد پلاستیک است . این وسیله در قسمت زیرین پکیج قرار دارد که قطعات تشکیل دهنده آن شامل دیسک ، فنر و نازل هستند .

در صورتی که شیر اطمینان پکیج ایساتیس شما به درستی کار نمی کند می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم تماس بگیرید .

 

 

·        تغییر رنگ شعله پکیج ایساتیس

تغییر رنگ شعله در پکیج ایساتیس ممکن است به علت کاهش آب داخل مدار گرمایش ، به دلیل نشتی یا وجود اختلال در منبع انبساط رخ دهد . در این مواقع در صورت مشاهده تغییر رنگ شعله باید در سریع ‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر پکیج ایساتیس اقدام کنید .

اصول نگهداری از پکیج

توصیه می شود جهت افزایش طول عمر پکیج و نگهداری اصولی از دستگاه خود به نکات زیر توجه فرمایید :

·        از مواد ضد خوردگی استفاده کنید .

·        سرویس دوره‌ای پکیج را نادیده نگیرید .

·        ورودی‌ های پکیج را بررسی کنید .

·        پمپ آب پکیج را بررسی کنید .

·        برای خرید فیلتر مغناطیسی سرمایه گذاری کنید .

·        دودکش پکیج را چک کنید .

·        در صورتی که طولانی مدت در منزل نیستید ، پکیج را خاموش کنید .

تمامی ارور های پکیج ایساتیس

ارور E1

ارور E1 هنگامی بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود که آب درون پکیج کاهش پیدا کرده باشد. برای رفع این ارور باید مبدل ها را بررسی کرده تا رسوب نگرفته باشد. رادیاتورها و لوله ها را چک کنید تا از عم وجود نشتی در پکیج مطمیٔن شوید . در صورتی که هیچ یک از موارد بالا مشکل نداشت، احتمالا ایراد از پرشر سویٔیج بوده و باید تعویض گردد .

ارور  E2

با نشان دادن این ارور در پکیج می توان پی به عدم تشکیل شعله برد . در صورت نمایش این ارور ابتدا گاز ساختمان را بررسی کنید تا افت پیدا نکرده باشد . سپس جرقه زن را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعویض کنید . علاوه بر این یون

 

تشخیص شعله سیستم را نیز بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد . در صورتی که تمامی موارد را بررسی کردید احتمالا الکترود جرقه زن برد خراب شده و باید تعویض شود .

ارور E3

ارور E3 نشان دهنده وجود مشکل در NTC حرارتی می باشد . جهت رفع این مشکل باید این قطعه تعویض گردد .

ارور E4

این ارور نشان دهنده وجود مشکل در NTC آب گرم مصرفی بوده که با تعویض این قطعه این ارور از بین می رود .

ارور E6

در صورت رخ دادن مشکل در سنسور دود این ارور نمایش داده می شود . در این شرایط پکیج خود به خود خاموش می شود و یا فن از کار می افتد . برای برطرف کردن این مشکل ابتدا مسیر دودکش را بررسی کنید تا مسدود نباشد . چنانچه مسیر دودکش ها را چک کردید و مشکلی دیده نشد احتمالا فن و یا اتصالات آن دچار اختلال شده و باید تعویض گردد به این منظور نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم تماس بگیرد .

تعمیرکار مجاز پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم

ارور E7

ارور E7 زمانی نمایش نشان داده می شود که دمای آب مصرفی بیش از حد افزایش یافته باشد . یکی از علت های رخ دادن این مشکل گیرپاژ کردن پمپ و یا نیم سوز شدن آن می باشد و باید قبل از سوختن تعمیر گردد . از دلایل دیگر این مشکل خرابی ترموستات حد بوده که باید تعویض گردد .

ارور E8

این ارور زمانی بر روی پکیج نمایش داده می شود که ارتباطات درون برد دچار اختلال شده باشد . با توجه به حساس بودن و تخصصی بودن این مشکل حتما از یک تکنسین متخصص در این زمینه کمک بگیرید .

ارور E01

 

ارور E01  در صورت گرمای بیش از اندازه دستگاه بر روی صفحه نمایش داده می شود . در صورت بروز این مشکل لازم است ترموستات حد ، تخلیه هوای مسیر ، عملکرد پمپ و یا رله پمپ را هر کدام به صورت جداگانه بررسی کرده و مشکل را برطرف نمایید .

ارور E02

ارور E02 نشان دهنده افزایش بیش از حد دما در گرمایش رفت پکیج می باشد . برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید سیستم هواگیری شود و مبدل ها رسوب گیری گردند . چنانچه با انجام مراحل گفته شده مشکل همچنان پا بر جا بود ، باید سنسور NTC را تعویض نمایید .

برای رفع این مشکل می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم تماس بگیرید .

ارور E03

این ارور با تغییر دمای آب گرم نمایش داده می شود . برای برطرف کردن این ارور مطابق با ارور E02  عمل کنید .

ارور E05

با نمایش ارور E05  به معنای این است که آب در مدار رفت و برگشت بالا رفته است . برای برطرف کردن این ارور باید سیستم را هواگیری کنید و اگر ارور رفع نشد ، شیر پر کن را باز کنید . اگر همچنان مشکل پا بر جا بود ، NTCها را بررسی نمایید .

E06

هنگامی که این ارور بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود به این معناست که دمای آب گرم برگشت زیاد شده باشد . برای برطرف کردن این ارور ابتدا سیستم را هواگیری نمایید و سپس NTC را بررسی کرده و در صورت پا برجا بودن مشکل را تعویض کنید .

 

 

ارور E10

با به وجد آمدن مشکل در سنسور فشار این ارور بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود . برای رفع این مشکل کابل های سنسور را چک کرده و چنانچه که مشکلی مشاهده نکردید ، سنسور را تعویض کنید . برای رفع این مشکل می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم تماس بگیرید .

ارور E11

مشاهده ارور E11 بر روی صفحه نمایش به معنای این است که فشار آب در مدار کم می باشد که با باز کردن شیر فشار این ارور رفع می شود .

ارور E12

زیاد بودن فشار آب در مدار به علت آب گیری بیش از اندازه پکیج علت نمایش ارور E12

بر روی صفحه نمایش است . برای برطرف کردن این ارور مقداری از آب دستگاه را تخلیه کنید و در صورت از بین نرفتن این ارور ، شیر پرکن را بررسی نمایید .

تعمیرگاه مجاز پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم

ارور E13

ارور E13 با خرابی سنسور NTC بر روی صفحه نمایش داده می شود . برای برطرف کردن این ارور سیم های رابط سنسور را بررسی کنید و در صورتی که مشکلی نداشت سنسور را تعویض کنید .

ارور E14

این ارور هنگامی نمایش داده می شود که سنسور برگشت گرمایش دچار مشکل شده باشد . برای برطرف کردن این ارور این قطعه باید تعویض گردد .

ارور E15

 

 

ارور E15 نشان دهنده مشکل در سنسور آب مصرفی می باشد . برای رفع این ارور مطابق با ارور E13 عمل کنید .

ارور E21

این ارور بر روی صفحه نمایش با بروز مشکل در PBC که موجب خاموش شدن پکیج می گردد ، نشان داده می شود . برای رفع این مشکل باید این قطعه تعویض گردد . برای رفع این مشکل می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم تماس بگیرید .

ارور E31

ارور E31 نشان دهنده عدم تشکیل شعله می باشد. برای رفع این ایراد می بایست جرقه زن، شیر گاز، برد الکترونیکی و گاز مصرفی را هر کدام را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید .

ارور E32

ارور E32 نشان دهنده پرش شعله است که یا به دلیل نوسانات گاز و یا به علت خرابی الکترود می باشد که باید تعویض شود .

ارور E41

این ارور با به وجود آمدن مشکل در سوییچ پرشر هوا نمایش داده می شود . که لازم است پرشر سویٔیچ را باز کنید تا این ارور از بین رود .

ارور E43

با نمایش ارور E43 می توان به تاخیر در بسته بودن پرشر سویٔیچ پی برد . برای رفع این ارور ابتدا پرشر سویٔیچ را بررسی و سپس فن را چک کنید .

ارور E50

این ارور زمانی نمایش داده می شود که اتصال کانکتور دچار مشکل شده باشد که باید اتصالات را بررسی نمایید .

ارور E60

با به وجود آمدن این مشکل در پمپ این ارور نمایش داده می شود که در این مواقع باید تمامی بخش های پمپ را مورد بررسی قرار دهید . برای رفع این مشکل می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم تماس بگیرید .

ارور E61

نمایش این ارور E61 نشانه ای از وجود مشکل در پمپ پکیج برد است که باید پمپ تعمیر شود .

ارور P02

این ارور نشان دهنده افزایش بیش از اندازه آب گرم گرمایش رفت دستگاه است که باید مطابق با ارور E02 آن را برطرف کرد .

ارور P03

این ارور با افزایش بیش از حد معمول آب گرم گرمایش برگشت نمایش داده می شود . برای رفع این ارور مطابق با ارور E02 عمل کنید .

ارور P21

این ارور نشان دهنده عدم تشکیل شعله می باشد و باید همچون ارور E30 آن را از بین ببرید .

ارور P23

ارور P23 ارور زمانی نمایش داده می شود که شعله در حین کار قطع شود در این مواقع باید الکترود را بررسی کنید و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید .

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم

تعمیر پکیج ایساتیس در محل توسط نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم دارای چندین مزیت است . از جمله این مزایا می توان به صرفه جویی در زمان و صرفه جویی در هزینه اشاره کرد . شما عزیزان می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در یزدان شهر قم تماس گرفته و در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت کنید.

 

مشاوره و تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *