قم سرویس - تعمیرات لوازم خانگی در قم

 

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در پردیسان قم

یکی از پرطرفدارترین پکیج‌ های موجود در بازار پکیج ایساتیس است که به علت کیفیت بالای خود بسیار مورد توجه قرار گرفته است . عمر پکیج ایساتیس به مراقبت‌ ها و سرویس های منظم دوره ای شما بستگی دارد در این مقاله به نکاتی در رابطه با نگهداری صحیح از و مشکلات پکیج ایساتیس خواهیم پرداخت همچنین شما عزیزان می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در پردیسان قم پکیج تماس بگیرید .

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در پردیسان قم

مزایای پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس از مزایای زیادی برخوردار است که در قسمت از مقاله به برخی از آن ها اشاره می کنیم .

·        صرفه جویی در مصرف انرژى

پكيج ايساتيس با استفاده از تبادل حرارتی با منابع طبيعى می تواند با كمترین هزینه سوخت ، بیشترین را توليد كند . با توجه به مطالعات صورت گرفته  ، پكيج ايساتيس قادر است تا 70 درصد از مصرف انرژى را نسبت به دستگاه‌ های سنتى كاهش دهد .

·        افزایش راحتی و سلامت

پكيج ايساتيس با دارا بودن كنترل دقيق دما ، رطوبت و كيفيت هوا ، قادر است شرایط راحت و سالمی را برای شما و خانواده‌تان فراهم آورد . همچنین پكيج ايساتيس با قابلیلت جلوگيرى از تغييرات ناگهانی در دما و رطوبت ، سبب جلوگیری از بروز بیماری‌های تنفسی ، آلرژی و خشکی پوست خواهد شد .

·        کاهش صدا و آلودگی

پكيج ايساتيس با بهره گیری از فن‌ های کم صدا و فیلتر‌های هوشمند ، می ‌تواند صدا و آلودگی هوای خارج و داخل خانه را به حداقل برساند . پكيج ايساتيس با استفاده نکردن از سوخت‌ های فسيلی ، از تولید گازهای گلخانه‌ای و آلاینده‌ های محیط زیست جلوگیری می کند .

تعمیرات پکیج ایساتیس در پردیسان قم

 

ارور های پکیج ایساتیس

·        E0

این ارور هنگام بروز مشکل در ورودی آب به پکیج نمایش داده می شود .

برای رفع این ارور ابتدا شیر آب را بررسی کرده و مطمئن شوید که باز است و در ادامه اگر مشکل رفع نشد چک کنید که به وسیله رسوبات مسدود نشده باشد .

و در صورتی که علت بروز این ارور خرابی سنسور ورودی آب باشد باید آن را تعویض نمایید .

·        E1

این ارور مربوط به فشار آب است . در صورت کم بودن فشار آب این ارور نمایش داده می شود .

در صورتی که با این ارور روبرو شدید می‌ توانید شیر آب کوچکی که زیر پکیج قرار دارد را باز نموده و پس از اینکه فشار آب تنظیم شد آن را دوباره ببندید و تعمیر پکیج ایساتیس را به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید .

·        E2

این ارور در صورت تشکیل نشدن شعله نمایش داده می شود  .

در صورت مشاهده این ارور و برای تعمیر پکیج ابتدا می ‌توانید گاز ورودی پکیج را بررسی کنید و در مرحله بعد دکمه ریستارت پکیج را فشار دهید پس از اینکه این کار را انجام دادید در صورتی که پکیج ایساتیس به درستی کار نکرد می ‌توانید با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در صفاییه قم تماس بگیرید .

·        E3

ارور E3 در صورت خرابی سنسور NTC گرمایشی نمایش داده می شود . تنها راه حل رفع این مشکل تعویض آن است .

 

·         

این ارور در صورت خرابی سنسور NTC آب گرم مصرفی نمایش داده می شود که برای رفع مشکل باید تعویض گردد .

·        E5

هنگام مواجه با این ارور باید بدانید که دستگاه روی حالت تابستانه است و آب را به درستی گرم نمی‌ کند .

·        E6

هنگامی که با این ارور پکیج ایساتیس روبرو می شوید باید بدانید که پرشر فن با مشکل مواجه شده است و به درستی فعالیت نمی ‌کند و همچنین می ‌تواند به دلیل مسدود شدن دود کش پکیج رخ دهد .

چنانچه فن کار می‌ کند اما باز هم پکیج ایساتیس ارور می دهد باید بدانید که مشکل از پرشر هوا است و باید آن را بررسی نموده و در صورت لزوم آن را تعویض نمایید .

اما چنانچه فن کار نمی‌ کرد باید بدانید که این مشکل از برق پکیج است ، در صورتی که برق دستگاه مشکل نداشت فن خراب شده است و باید آن را تعویض نمایید .

·        E7

اگر این ارور به نمایش در آمد بدانید که دمای پکیج ایساتیس بسیار بالا رفته است و از حد معمول خارج شده است .

در این مواقع چند علت متفاوت وجود دارد که باید عیب یابی پکیج ایساتیس برای آن صورت گیرد .

خرابی ترموستات می تواند علت این مشکل باشد در صورتی که از خرابی آن مطمئن هستید می ‌توانید آن را تعویض نمایید .

خرابی پمپ هم یکی از دلیل های رخ دادن این ارور است که در عیب یابی پکیج ایساتیس باید به آن توجه کنید برای تعمیر پکیج ایساتیس در این مواقع می ‌توانید پمپ را به طور کلی تعویض کنید .

تعمیرکار مجاز پکیج ایساتیس در پردیسان قم

 

·        E8

در صورتی که با ارور E8 مواجه شدید بدانید که علت آن عدم ارتباط برد اصلی پکیج ایساتیس با صفحه نمایش است که در این مواقع باید ارتباط آن ‌ها را با هم برقرار کنید در صورت نداشتن مهارت و تخصص در این زمینه با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در صفاییه قم تماس بگیرید .

·        E9

در صورتی که با این ارور روبرو شدید باید بدانید که محل جامپر S4 با اختلال روبرو شده است و آن را باید تغییر دهید .

·        EE

در صورت مشاهده این ارور بدانید که دلیل آن خرابی دیپ سوئیچ و یا جامپر پکیج است که باید

تنظیم و در محل مناسب خود نصب گردد .

مشکلات پکیج ایساتیس

·        تغییر رنگ شعله پکیج ایساتیس

تغییر رنگ شعله در پکیج ایساتیس ممکن است به علت کاهش آب داخل مدار گرمایش ، به دلیل نشتی یا وجود اختلال در منبع انبساط رخ دهد . در این مواقع در صورت مشاهده تغییر رنگ شعله باید در سریع ‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر پکیج ایساتیس اقدام کنید .

·        نشتی آب از پکیج ایساتیس

یکی از مشکلاتی که در برخی پکیج ‌های ایساتیس به وجود می ‌آید نشتی آب است که علت آن خرابی و یا سوراخ بودن قسمتی از پکیج ایساتیس می‌ باشد .

چنانچه با این مشکل روبرو شدید برای تعمیر آن می‌ توانید شیلنگ‌ها و لوله‌ها را بررسی نموده و در صورت سوراخ بودن آن را تعویض نمایید اما اگر شل بودند می ‌توانید آن ‌ها را محکم کنید .

 

 

در بعضی از موارد امکان سوراخ بودن مخزن پکیج ایساتیس هم وجود دارد که جهت تعمیر پکیج ایساتیس در این موارد می‌ توانید از نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در پردیسان قم کمک بگیرید .

·        سر و صدای زیاد پکیج ایساتیس

صدا های غیر طبیعی که پکیج ایساتیس تولید می ‌کند می‌تواند به علت هوا گرفتن و یا رسوب گرفتن آن باشد .

علت اصلی که موجب بروز این مشکل می ‌شود هوا گرفتن پکیج ایساتیس می ‌باشد  ، که با هواگیری آن این مشکل برطرف خواهد شد .

در برخی مواقع نیز رسوب گرفتن قسمت ‌های مختلف پکیج سبب می ‌شود فشار آب کم شود و اجازه ندهد آب به درستی عبور کند و همین مسئله موجب بروز صدای زیاد در پکیج می ‌شود که در این مواقع برای رفع مشکل می ‌توانید رسوب گیری پکیج ایساتیس را انجام دهید .

·        بالا و پایین شدن فشار پکیج ایساتیس

فشار پکیج ایساتیس توسط گیج فشار و بر حسب بار یا اتمسفر سنجیده می‌ شود . محدوده نرمال این فشار بین 0.7 الی 1.5 بار است . ولی گاهی اوقات ممکن است به علت خراب بودن یا بروز اختلال در عملکرد قطعات پکیج ، این فشار بالا یا پایین شود که در این شرایط به تعمیر پکیج ایساتیس نیاز خواهد بود .

عواملی همچون خرابی شیر اطمینان ، خرابی پمپ ، خرابی شیر پرکن و خرابی منبع انبساط می ‌توانند سبب بالا رفتن فشار پکیج شوند . در این موقع برای کاهش فشار پکیج نیاز است در ابتدا شیر ورودی آب به پکیج را ببندید ، شیر پرکن دستگاه را باز کنید ، یکی از شیرهای آب گرم دستگاه را باز کنید تا کاملا تخلیه

 

گردد و در آخر هنگامی که فشار به میزان دلخواه رسید آن را ببندید .

عواملی مانند باز بودن یا خراب بودن شیر پرکن ، سوراخ شدن منبع انبساط یا مبدل و نشتی آب پکیج می ‌توانند باعث پایین رفتن فشار پکیج شوند .

در ابتدا باید برای بالا بردن فشار پکیج شیر پرکن را در جهت خلاف عقربه ‌های ساعت باز کنید و سپس عقربه فشار را بررسی کنید . زمانی که عقربه فشار به عدد مطلوب رسید ، حال شیر پرکن را در جهت عقربه‌های ساعت ببندید . در صورت برطرف نشدن این مشکل می توانید با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در پردیسان قم تماس بگیرید .

·        گرفتگی دودکش پکیج ایساتیس

یکی از مشکلات خطرناکی که عیب یابی پکیج ایساتیس باید برای آن صورت گیرد گرفتگی دودکش پکیج ایساتیس می ‌باشد زیرا ممکن است ضررهای جانی و مالی جبران ناپذیری به جای بگذارد .

این مشکل اغلب در پکیج ‌های دیواری اتفاق می افتد که لازم است هر چند وقت یکبار سرویس پکیج برای آن‌ها انجام گیرد و لوله‌ های آن بررسی شده و در صورت گرفتگی ، لوله ها تخلیه شوند .

·        از کار افتادن برد پکیج ایساتیس

اصلی ترین قسمت پکیج ایساتیس برد آن است که می‌توان از آن به عنوان مغز پکیج یاد کرد  به دلیل اینکه پکیج دستور کلی کارکرد خود را از آن می ‌گیرد .

چنانچه که دستگاه شما به هیچ عنوان کار نمی‌ کند باید بدانید که برد آن دچار مشکل شده است .

·        گرم نکردن پکیج ایساتیس

در این مواقع ابتدا جریان گاز را بررسی کنید که قطع نشده باشد و یا شعله گاز خاموش نباشد .

نمایندگی پکیج ایساتیس در پردیسان قم

 

در مرحله بعد فشار آب را بررسی نمایید که کم یا زیاد نباشد زیرا سبب سرد شدن آب پکیج خواهد شد .

از دیگر مواردی که موجب گرم نشدن دستگاه خواهد شد رسوب گرفتن پکیج ایساتیس می‌باشد که در این مواقع برای رفع مشکل باید رسوب گیری پکیج انجام شود .

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در پردیسان قم

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در پردیسان قم با داشتن کادری مجرب و حرفه ای می تواند در کمترین زمان ممکن در برطرف شدن مشکل دستگاه به شما کمک کند .

 

 

مشاوره و تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *