نمایندگی تعمر کولر گازی هایسینس در قم

 

نمایندگی تعمر کولر گازی هایسینس در قم

 

 

نمایندگی تعمر کولر گازی هایسینس در قم

کولرگازی هایسنس ساخت کدام کشور باشد؟
شرکت HISENSE جزء یکی از برندهای بسیار قدیمی و معتبر می باشد که در کشور چین ساخته شده است. در کشور چین به خاطر ارزان بودن نیروی کار حجم تولیدات به شدت بالا می باشد. کولر گازی هایسنس به خاطر کیفیت بسیار بالایی که دارد و مدل های بسیار متنوع و زیبایی که تولید می شود و بخاطر تکنولوژی هایی که در آن این شرکت بکار برده است مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.
برند هایسنس یکی از برترین ها در تولیدات لوازم خانگی در جهان می باشد و با شرکت های معروفی مثل ال جی، جنرال و … می تواند رقابت کند. کولر گازی هایسنس به خاطر قیمت مناسبش و همچنین دارا بودن کنترل دیجیتالی برای تنظیم هوا در تابستان ها و زمستان بسیار مورد توجه قراره گرفته است.در این کولرهای گازی تکنولوژی هایی بکار رفته شده است که باعث شده کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

تعمیر کولر کازی هایسنس در قم

راهنمای خرید کولر های گازی هایسنسدلایل متفاوتی وجود دارد که کولر گازی های هایسنس را محبوب کرده استو طرفداران زیادی پیدا کرده است که در پایین به آن یپردازیم.تنوع در ظرفیت و مدل های کولر گازی هایسنس
شرکت هایسنس کولر گازی هایش را در مدل های زیاد و متنوعی تولید کرده است و همیشه در حال پیشرفت است. مدل اینورتر هایسنس در مصرف انرژی و هزینه ها صرفه جویی می کند. شرکت هایسنس دو مدل دیگر به نام ورسای و مایا هم دارد که در بین کاربران و خریداران محبوبیت و رضایت زیادی دارد. کولر گازی های هایسنس مدل های دیواری و ایستاده هم دارد که باز هم بین مصرف کنندگان محبوبیت بالایی دارد و بسیار خریداری و استفاده می شود.
قیمت مناسب کولر گازی های هایسنس
زمانی که در بازار به دنبال کولر گازی بگردید علاوه بر کیفیت آن یک موضوع مهم قیمت آن می باشد که با جستجو ممتوجه ممی شوید کولر گازی های هایسنس در مقابل امکاناتی که ارائه می دهند به نسبت سایر رقبا قیمت بسیار مناسب تری دارند. همین قیمت مناسب این کولر های گازی باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد.
کم مصرف بودن انواع کولر گازی هایسنس
شرکت هایسنس در ساخت کولرهای گازی اش از کمپرسور های روتاری استفاده کرده است و همچنین وجود کیت اینورتر موجب شده تا مصرف برق این کولر گازی بسیار پایین باشد.
به طور کلی دلایلی که برند هایسنس نسبت به مابقی برند ها محبوب کرده است در پایین آورده ایم:
مصرف انرژی کم در مدل های متنوع کولر گازی های هایسنس
دو حالته بودن کولر گازی های هایسنس یعنی هم حالت سرمایش و هم حالت گرمایش
قیمت های مناسب و پایین در کولر گازی های هایسنس

تماس مستقیم با کارشناسان تعمیر وسرویس

همه چیز درمورد کولر گازی های هایسنس
کولر گازی های هایسنس از کیفیت بسیار بالا و زیبایی در طراحی خارق العاده ای در حیطه ی تولیدات و طراحی و ساخت انواع کولرهای گازی به موفقیت های تحسین برانگیزی دست یافته است. این چنین کولرگازی ها همانند بعضی از کولرها به طرزی ساخته شده است که هر کدام از قطعات آن وظیفه خود را بر عهده دارند و هر قسمتی کار مجزا به خود را انجام می دهد که کار هر کدام را شرح خواهیم داد.وظیفه ی اصلی کولرگازی خنک کردن فضای محیط است.

نصب و راه اندزی کولرگازی هایسنس در قم

در حقیقت این محصول در همه ی مراکز خرید وسر پوشیده مثل بازار ها، کافی شاپ ها و پاساژهای بزرگ مورد استفاده است . لذا برای شناخت بهتر کولر گازی های شرکت هایسنس، آن را در دو گروه تقسیم بندی می کنیم : کولر گازی های هایسنس یک تکه و کولر گازی های هایسنس دو تکه جزو این تقسیم بندی هستند. کولر های گازی دو تکه مورد استفاده آنها در فضای داخلی محیط و همچنین بیرون از محیط تعبیه می شوند به عنوان مثال کولر های گازی اسپلیت در این دسته هستند . ولی کولر های گازی  به اصطلاح یک تکه فقط یک پنل را دارا می باشند مثل کولرهای پرتابل و پنجره ای که در دسته کولرهای گازی یک تکه جای میگیرند.
کولر گازی قابلیت این را دارد که هوای داخل منزل را از نظر رطوبت کنترل کند. کولرهای گازی هایسنس هوای گرم منزل را به هوای خنک و مطبوع و لذت بخش تبدیل می کند. در تابستان ها و فصول گرم همیشه در منزل منابع مختلفی وجود دارد که باعث ایجاد و تولید گرما می کنند مانند لامپ ها و روشنایی منازل همچنین گرمای وارد شده از درز دربها و پنجره ها . از این جهت برای خنک تر شدن هوای محیط باید از لامپ هایی که گرمای کمتری تولید می کنند و کم مصرف و استفاده از پرده برای پنجره ها استفاده نمایید.
در قدیم بیشتر از کولرهای آبی استفاده میشد و چون عماکرد این نوع از کولر ها با آب بود به آنها به اصطلاح کولر های آبی می گفتند اما امروزه به لطف پیشرفت علم و فناوری در کشور چین تولید کولر گازی  رواج یافته که بتواند محیطی با دمای مطبوع را در اختیار مصرف کنندگان گذارد. . وقتی که می خواهید از کولر های گازی برای گرمایش استفاده کنید عماکرد کولر گازی مانند حالت  سرمایس  می باششد اما با این تفاوت که وقتی که مایع به گاز تبدیل خواهد شد و گاز خنک کننده در کمپرسور دستگاه وارد نمی شود و مستقیم از آن خارج می شود.
از قابلیت های کولرهای گازی هایسنس  میتوان به دو حالت سرما و گرما اشاره کرد  و در صورتی که حالت اتوماتیک کولر اکتیو باشد به شکل اتومات یکی از حالت های سرمایش و گرمایش را انتخاب می کند. کولر گازی های هایسنس جزو بهترین کولرهای گازی های موجود در بازار است و به علت داشتن رده مصرف انرژی A از کم مصرف ترین کولرهای گازی است که میتوان نام برد و آن را با خیال راحت تهیه کرد.
از ویژگی های کوارگازی هایسنس اینکه در مناطق گرمسیری حداکثر مقاومت را دارا می باشد و با توجه به اینکه تنوع در تولید محصولات این کمپانی درحیطه طراحی کولرهای گازی می توانید این کولرها را با ظرفیت و راندمان دلخواه تهیه کرد. کولرهای گازی یکی از مهم ترین و ضروری ترین لوازمی است که در تمامی فصول اعم از تابستان و زمستان مورد استفاده است .

نمایندگی تعمر کولر گازی هایسینس در قم

در فصل تابستان برای خنک کردن فضای مورد نظر و در فصل زمستان برای گرم کردن میتوان از کولرهای گازی هایسنس بهره برد. امروزه علت پیشرفت علم و تکنولوِژی شاهد تولید انواع کولر های گازی هایسنس هستیم که میتوانند به لطف این فناوری محیطی با دمایی متناسب با دمای مورد نظر شما را فراهم کند . کولرهای گازی با توجه به اب و هوا در سه گروه طبقه بندی می شوند : 1.گرمسیری، 2.معتدل و 3.سردسیری.اگر در هنگام خرید کولر گازی  دقت نمایید می توانند برق مصرفی خود را حداقل تا ده درصد کم کنید .
به دلیل تولید  کولر گازی برند هایسنس با فناوری های به کار گرفته شده شاهد تنوع بسیارخوب همراه با کیفیت و قیمت مناسب در این برند مطرح هستیم.

دلایل باد گرم در کولر گازی در قم

اجزاء تشکیل دهنده ی کولر گازی های هایسنس
کولر گازی هایسنس از کپرسور، کندانسور، اوپراتور، فیلتر هوا، دریچه، شیر انبساط و … تشکیل شده است که وظایف هر کدام را به طور جداگانه و کامل در پایین توضیح می دهیم و به آن می پردازیم.

نمایندگی تعمر کولر گازی هایسینس در قم

کمپرسورها به چند دسته تبدیل می شوند که عبارت اند از:
کمپرسور اسکرال: این کمپرسورها صدای کمتر و مصرف برق پایین تر و بازدهی نسبتا پایین تر دارند.
کمپرسورهای روتاری: این کمپرسورها برای مناطق سردسیر مناسب هستند.
یکی از مهم ترین اجزای کولر گازی کمپرسور است که اگر این دستگاه به خوبی کار نکند نتیجه دلخواه را نمی شود از کولر گازی گرفت و باید هنگام خرید کولر گازی توان و ظرفیت کولر را در نظر گرفت.
وظیفه اصلی کولر گازی این است که هوای گرم داخل محیط را بگیرد و به هوای خنک و متعادل تبدیل کند. این عمل به وسیله یک گاز مبرد اتفاق می افتد که این گاز به معنی سرمازا است. اوپراتور کولر گازی مایع را به گاز تبدیل می کند و باعث می شود هوای محیط خنک شود.
فن خنک کننده کولر گازی به موتور وصل است که با دست می شود سرعت آن را تغییر داد و آن را کنترل کرد. به عبارتی دیگر زمانی که دمای کولر گازی با کنترل تنظیم می شود، سرعت تغییر می کند که این سرعت همان سرعت فن است. هوای گرم از روی اوپراتور خارج می شود که باعث معتدل و خنک شدن هوای محیط می شود. یک فیلتر هوا در دستگاه وجود دارد که این فیلتر تمام ذرات خاک را از فضای محیط می گیرد و باعث می شود هوا تمیز بشود. فیلتر هوایی که در کولر گازی است باید تمیز شود زیرا ذرات خاکی که از فضای محیط را می گیرد باعث کثیفی آن می شود. برای اینکار حتما باید هر چند ماه یکبار طبق مصرفی که دارید سرویس کار آورده شود تا دستگاه سرویس شود. اگر می خواهید دستگاه کولر گازی ای که دارید برای شما دائمی بشد باید از قطعات خوب و برند استفاده کنید و سرویس به موقع انجام دهید.

 

 

شارژگاز کولر گازی هایسنس در قم در محل

 

مدل های مختلف کولر گازی هایسنس
مدل اسپلیت کولر گازی هایسنس
این مدل کولر گازی هایسنس دارای دو پنل است که یک پنل آن داخلی و پنل دیگر آن خارجی می باشد. اسپلیت های هایسنس به خاطر زیبایی که دارند خیلی مورد استقبال قرار می گیرند و فضای خیلی کمتری را نسبت به مابقی کولرها می گیرند. یکی از ویژگی هایی که اسپلیت هایسنس را منحصر به فرد کرده است کم مصرف بودن آن می باشد. مصرف برق در این اسپلیت ها بسیار پایین می باشد.
فناوری به کار گرفته شده در کولرهای گازی اینورتر به این شکل است که می توانید در هنگام استراحت و خوابیدن آن را روی این حالت تنظیم کنید و کولر به شکل کاملا خودکار دمای هوا را برای شما کنترل می کند. کولرهای گازی شرکت HISENSE مجهز به سیستم توربو است.به گونه ای که ویژگی های کولرهای گازی برند هایسنس برای ایجاد سرعت بیشتر در خنک کردن و همچنین گرمایش فضای محیط مورد نظر است.
ازویژگی های کولرگازی اسپلیت هایسنس اینکه اگر شما احتیاجی به محیط خیلی سرد ندارید می توانید کولر گازی هایسنس را در حالت بادبزن بگذارید. چون در این صورت فقط شاهد پرتاب باد خواهید بود و این عمل به وسیله ی فن کولر گازی صورت می گیرد و موتور کولر گازی یا همان کمپرسور در این حالت خاموش است و استارت نمی کند.
کولر گازی هایسنس مدل مولتی اسپلیت چگونه کولرگازی است؟

 

شارژگاز گولر کازی هایسنس در قم

کولرگازی های هایسنس یک پنل داخلی و دارای یک پنل خارجی است ولی کولر گازی مدل مولتی اسپلیت دارای دو پنل در داخل خود هستند. این کولرها همانند کولرهای گازی اسپلیت به شکل دو تکه ای است، اما تفاوت قابل توجهی بین آنها است این تفاوت از نوع قرارگرفتن قطعات آنها می باشد.

کولر گازی هایسنس مدل سقفی و مدل زمینی چگونه کولر گازی است؟
این کولرها درحقیقت برروی زمین و یا در بالای سقف ها قابل اجرا می باشند و برای اشخاصی که استفاده زیادی و یا جای مناسب جهت نصب کولرهای گازی را ندارند گزینه بسیار خوبی می باشد در حقیقت این نوع از کولرهای گازی هایسنس صدای بسیار کمی را دارا هستند و به راحتی می توان از آن در آپارتمان ها بدون کوچکترین مزاحمت برای دیگران استفاده کرد.

 

نمایندگی تعمر کولر گازی هایسینس در قم

کولر گازی های هایسنس در مدل پرتابل
کولر گازی پرتابل هایسنس مزیت ها زیادی دارد که شامل: صفحه نمایش ال سی دی، صدای کم، کنترل از راه دور، فیلتر هوای قابل شستشوی و تنظیم فن دور موتور می باشد. این پرتابل های هایسنس بسیار قدرت خنک کنندگی دارند و به نسبت سایر کولر گازی ها فضای کمتری می گیرد. پرتابل های هایسنس وزن کمی دارند و ظرفیت آنها نسبت به مابقی کولرها کمتر است. شرکت هایسنس در کولرهای گازیش تکنولوژِی بالایی بکار برده است و سیستم اینورتر به نوعی طراحی شده که وقتی دمای محیط به یک اندازه مشخص رسید کولر به طور اتومات خاموش می شود و این عمل باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

تعمیر کولر گازی هایسنس در محل

کولر گازی های هایسنس در مدل پنجره ای
کولر گازی های پنجره ای یک محفظه برای نصب کردن لازم دارند به نوعی میتوان گفت این کولر گازی های پنجره ای از دو قسمت تشکیل شده اند: قسمت اول هوای گرم را از محیط خارج می کنند و قسمت دوم در داخل قرار می گیرد و هوای محیط داخلی را خنک می کند. کولر گازی های پنجره ای هایسنس بسیار نصب راحتی دارند و به همین دلیل خیلی رایج هستند.

 

تماس با ما 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *