قم سرویس - تعمیرات لوازم خانگی در قم

سرویسکار مجاز لباسشویی ال جی در قم

سرویسکار مجاز لباسشویی ال جی در قم

سرویسکار مجاز لباسشویی ال جی در قم

از وقتی ماشین لباسشویی به خانه‌ها راه پیدا کرد، تحول عظیمی در خانه‌داری ایجاد شد! این ماشین جادویی به سادگی زحمت رخت شستن را از دوشمان برداشت و باعث صرفه‌جویی در زمان و انرژی ما شد. حالا ما هم در قبال این راحتی لازم است نکاتی را برای نگهداری و تعمیرات لباسشویی ال جی رعایت کنیم، تا خدایی نکرده هزینه تعویض آن را متحمل نشویم.
ال جی انواع مختلفی از ماشین لباسشویی را برای مصارف خانگی تولید می‌کند. این دستگاه‌های پیشرفته عموماً رتبه بالایی از نظر مقرون به صرفه بودن، عملکرد، طراحی و ظرفیت بین مصرف‌کنندگان دارند. اما ممکن است به دلایل مختلف گاهی مشکلاتی در ماشین لباسشویی دیده شود. اما نگران نباشید، بسیاری از آنها را به راحتی می‌توان برطرف کرد.
فقط کافی است، دلیل هر گونه مشکل در ماشین لباسشوییتان هر چه سریع‌تر بررسی شود. در واقع خرابی ماشین لباسشویی یک هشدار است! که ما در این مقاله به طور کامل مشکلات رایج ماشین لباسشویی را برایتان توضیح می‌دهیم. تا به سادگی بتوانید مشکل را پیدا کرده و آن را حل کنید. با ما همراه باشید برای ردیابی ایرادات در ماشین لباسشویی.

اقدامات مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی جهت تعمیر ماشین لباسشویی

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی عبارتند از:

_ تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام تعمیرات ماشین لباسشویی الجی خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.

_ در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی الجی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_ مرکز مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی (ایران سرویس مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی ) برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 شرکت الکترونیکی کره ای و چند ملیتی است ، که بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود ریشه‌های تأسیس این شرکت تاریخ  اول اکتبر سال ۱۹۵۸ با نام گلداستارمی باشد، ال‌جی الکترونیکس هم‌اکنون یکی ازبزرگترین تولید کننده های لوازم خانگی و شرکت‌های تابعه کمپانی  ال جی گروپ محسوب می شود و در عمل بخش صنایع الکترونیکی این گروه کره‌ای می باشد، ایران سرویس مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی یکی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی مجاز الجی میباشد، اگر یکی از محصولات الجی احتیاج به تعمیرات داشت مانند:  تعمیرات یخچال ال جی ، تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی تعمیرات مایکروفر ال جی ،  مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مجاز با شعب مختلف مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  در سراسر تهران  می باشد .

سرویسکار مجاز لباسشویی ال جی در قم

تعمیرات ماشین لباسشویی الجی

تماس با کارشناسان تعمیر

وجود ماشین لباسشویی ال جی در خانه ها تحول عظیمی در خانه‌داری ایجاد کرده است، با کمک ماشین لباسشویی ال جی دیگر زحمت لباس شستن بر عهده ما نیست که در این صورت در زمان و وقت ما صرفه‌جویی بسیاری می شود. البته نکاتی برای نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی لازم و ضروری است تا به مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی  احتیاجی پیدا نکنید و ماشین لباسشویی ال جی شما همچنان بی دردسر به کار خود ادامه دهد و هزینه تعویض و یا تعمیر آن شما را دچار مشکل نکند .ال جی انواع مختلفی از ماشین لباسشویی را برای مصارف خانگی تولید و عرضه کرده است، ماشین لباسشویی ال جی رتبه بالایی از نظر مقرون به صرفه بودن، عملکرد، طراحی و ظرفیت بین مصرف‌کنندگان را به خود اختصاص داده است، ولی این وسیله برقی مانند دیگر دستگاه هاممکن است دچار مشکلاتی شود، البته بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی ال جی را به راحتی می‌توان برطرف کرد و احتیاجی به مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نخواهید داشت فقط باید دلیل هر گونه مشکل در ماشین لباسشویی ال جی خیلی سریع بررسی و رفع شود، ایران سرویس مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در ادامه مشکلات رایج ماشین لباسشویی  ال جی را برایتان شرح داده است تا به سادگی بتوانید مشکل را پیدا و آن را رفع کنید. 

منع تعمیرکاران تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی LG غیرمجاز

توصیه مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به شما این است که هیچ گاه سراغ تعمیرکاران تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نروید و در صورت نیاز حتما از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مجاز کمک بگیرید ، تعمیر کاران غیر مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی معایبی دارند اعم از:

_  تعمیرات ماشین لباسشویی الجی با استفاده از قطعات غیر استاندارد

_  تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرکار بی اطلاع از مهارت و بی تجربه

_  تعمیرات ماشین لباسشویی الجی از مهارت نفر تعمیرکار و اینکه آیا آموزش‌های لازم را گذرانده یا خیر اطلاعی ندارد

_  تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی با نبود مرجع رسیدگی جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت

_  تعمیرات ماشین لباسشویی الجی با هزینه های غیر استانداردی

_  گاهی تعمیرکاران غیر مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی اطلاعات مورد نیاز برای استفاده و رفع عیب دستگاه ندارند

سرویسکار مجاز لباسشویی ال جی در قم

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی LG

علت خرابی و ایرادات شایع ماشین لباسشویی الجی LG 

پرتکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع در ماشین لباسشویی الجی که در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  بسیار شایع می باشد را در ا دامه با توضیحات مختصری شرح داده ایم تا شما با این مشکلات آشنا شوید و در صورت بروز مشکلات متفاوت در دستگاهتان، منشا ایراد و راه حل برطرف کردن آن را بدانید.

کد خطا یا ارورهای لباسشویی الجی (LG)

کد خطاها بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی با حروف انگلیسی نشان داده می شوند، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا error بر روی دستگاه شماست، مانند:

UE : نامتعادل بودن لباس‌های داخل دیگ

EI یاAE: خطای نشت آب

OE : خطای تخلیه

PF: خطای قطع ناگهانی برق

PE: خطای سنسور فشار

LE: خطای موتور

UE: خطای عدم تعادل دیگ

DE: خطای سوئیچ درب

NC: خطای ماژول NFC

جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای لباسشویی ال جی مطالب کد خطا را مطالعه فرمائید. برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی الجی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

ماشین لباسشویی ال جی وارد برنامه نمیشود

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی توصیه میکند در صورتی که ماشین لباسشویی شما وارد برنامه نمی شود مراحل زیر را یکی یکی امتحان کنید:

1_ درب ماشین لباسشویی کاملا بسته شده باشد

2_ کلید START را زده باشید.

3_ کلید قفل کودک را فعال نباشد

4_ چک کنید که شیر آب منزل باز باشد و قطعی آب وجود نداشته باشد

5_  دقت کنید دکمه TIME DELAY غیر فعال باشد زیرا جهت شستشوی با تاخیر است یعنی دستگاه دیرتر یا سر زمان مشخصی شروع به کار خواهد کرد.

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی الجی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

علت خرابی و ایرادات شایع ماشین لباسشویی الجی LG

مشکلات شستشو در ماشین لباسشویی ال جی LG

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در ادامه شما را با برخی مشکلات شستشو در ماشین لباسشویی ال جی آشنا می کند، برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی کمک بگیرید. با ما همراه باشید:

سرویسکار مجاز لباسشویی ال جی در قم

1_ لباسشویی ال جی لباسها را خوب نمیشوید

_ گاهی اگر بیشتر ازحد ظرفیت، ماشین لباسشویی پر باشد طبیعتا خوب شسته نخواهد شد.( ظرفیت ماشین لباسشویی یعنی مقدار مجاز لباس داخل دستگاه است، که بسته به جنس و برنامه انتخابی و ظرفیت ماشین لباسشویی فرق می‌کند)

_ مقدار شوینده را چک کنید، این مقدار باید متناسب با میزان لباس و نوع آن باشد. برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

_ جهت شستشوی لباس‌های معمولی روزمره، برنامه SYNTHETIC دمای آب 40 درجه، برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

_ برای شستشوی لباس‌های سفید مقاوم و لباس‌هایی که رنگ نمی‌دهند و حساس و ظریف نیستند برنامه COTTON و دمای 60 درجه توصیه می‌شود

_ جهت تمیز شدن بهتر لباس‌ها می‌توانید در برنامه COTTON و SYNTHETIC سمت راست جاپودری، پودر اضافه بریزید و کلید PRE WASH را قبل از زدن استارت فعال کنید.

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی الجی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

2_ در لباسشویی ال جی مقداری از پودر یا کف روی البسه باقی میماند

_ حتما از پودر ماشین لباسشویی استفاده شود. یعنی از پودر دستی یا پودر صابون استفاده نکنید.

_ پودر را فقط در قسمت پودر اصلی بریزید و بیشتر از نصف پودر ریخته نشود.

_ در صورتی که پودر اضافه در قسمت پیش شستشو ریختید، حتما کلید PRE WASH را فعال کنید.در زمان شستشوی پرده و توری و ملحفه و از پودر کمتری استفاده کنید.

_ دکمه PRE WASH یک برنامه پیش شستشو یا جهت شستشو اضافه است که در برخی از مدل‌های لباسشویی وجود دارد (البته در همه برنامه‌ها فعال نمی شود)، به همین جهت قسمت جا پودری آن جدا، احتیاج به پرکردن پودر دارد و اگر اشتباها در این قسمت پودر ریخته شود و کلید آن را فعال نکرده باشید به درستی نمی‌تواند ماشین لباسشویی شستشو را انجام دهد

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی الجی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *